İZMİR LİNK VE İLAN REHBERİ
  IZMIR FOCA EMLAK
 
2007
Firma Adı Sahil Emlak E-mail info@sahilemlakfoca.com   
Telefon 0232 812 58 65 Web www.sahilemlakfoca.com   
Fax 0232 812 58 65 Şehir İZMİR / FOÇA   
Fevzipaşa Mah. 193.Sok. Pehlivanoğlu Karşısı    
 
Firma Adı Ender Emlak E-mail info@enderemlak.net   
Telefon 0232 814 84 04 Web www.enderemlak.net   
Fax 0232 814 84 04 Şehir İZMİR / FOÇA   
Merkez caddesi, No:40 Yenifoca    
 
Firma Adı Foça Kent Emlak E-mail focakentemlak@hotmail.com   
Telefon 0232 812 40 10 Web wwww.focakentemlak.net   
Fax 0232 812 24 90 Şehir İZMİR / FOÇA   
Fevzi Paşa Mahallesi 226 Sok. Arslan İş Hanı Kat 3 Eskifoça    
 
Firma Adı Halk Emlak E-mail iletisim@halkemlakfoca.com   
Telefon 0232 812 34 35 Web www.halkemlakfoca.com   
Fax 0232 812 35 99 Şehir İZMİR / FOÇA   
Fevzipaşa Mah. Barış Cad. No:13    
 
Firma Adı Nihan Emlak E-mail nihanemlak@hotmail.com   
Telefon 0232 814 74 24 Web www.nihanemlak.com   
Fax 0232 814 74 24 Şehir İZMİR / FOÇA   
İzmir Cad. No : 34 Yeni Foça    
 
Firma Adı Tunç Emlak E-mail omerfaruktunca59@mynet.com   
Telefon 0232 814 90 15 Web www.tuncemlak.org   
Fax 0232 814 90 15 Şehir İZMİR / FOÇA   
Fevziçakmak Mah.Ziya Garip Sok.No:18/A    
 
Firma Adı Turyap Foça Temsilciliği E-mail foca@turyap.com.tr   
Telefon 0232 812 53 50 Web www.turyap.com.tr   
Fax 0232 812 25 44 Şehir İZMİR / FOÇA   
Küçükdeniz Sahil Cad. Akbank Üzeri No:2 Foça    
 
Firma Adı Kandemir Emlak E-mail kandemir_emlak@hotmail.com   
Telefon 0232 814 88 15 Web    
Fax  Şehir İZMİR / FOÇA   
Atatürk Mah. Merkez Çarşısı No:47    
 
Firma Adı Çalışkan Emlak E-mail caliskanemlak63@hotmail.com   
Telefon 0232 822 78 41 Web www.caliskanemlak.com   
Fax 0232 822 78 77 Şehir İZMİR / FOÇA   
Bagarası Beldesi    
 
Firma Adı Realty World Filiz Taçbaş Gayrimenkul E-mail filiztacbasgayrimenkul@realtyworld.com.tr   
Telefon 0232 812 71 15 Web www.realtyworld.com.tr   
Fax  Şehir İZMİR / FOÇA   
Küçük Deniz Sahil Cad. Akbank Üstü No:2    
 
Firma Adı Halk Emlak E-mail iletisim@halkemlakfoca.com   
Telefon 0232 812 35 34 Web www.halkemlakfoca.com   
Fax 0232 812 35 35 Şehir İZMİR / FOÇA   
Fevzipaşa Mah. Barış Cad. No:13/1    
 
Firma Adı Phokaia Prenses Emlak E-mail phokaia_emlak@hotmail.com   
Telefon 0232 814 63 33 Web    
Fax 0232 814 89 21 Şehir İZMİR / FOÇA   
Yeni Foça    
 
Firma Adı Evrim Emlak E-mail nıhatsen@mynet.com   
Telefon 0232 339 33 57 Web    
Fax  Şehir İZMİR / FOÇA   
13 Sokak No:12    
 
Firma Adı Fidan Emlak E-mail posta@fidanemlak.com   
Telefon 0232 814 72 78 Web www.fidanemlak.com   
Fax 0232 814 88 29 Şehir İZMİR / FOÇA   
Yeni Foça    
 
Firma Adı Turpa Emlak Foça Temsilciliği E-mail foca@turpaemlak.com.tr   
Telefon 0232 812 68 15 Web www.turpa.com.tr   
Fax  Şehir İZMİR / FOÇA   
Atatürk Mah. Aşıklar Cad. Bedesten İş Merkezi Kat:1 No:110    
 
Firma Adı Pehlivan Emlak E-mail info@pehlivanemlak.com   
Telefon 0232 814 89 60 Web www.pehlivanemlak.com   
Fax 0232 814 75 31 Şehir İZMİR / FOÇA   
Merkez Cad. No.52 YeniFoça     
 
Firma Adı Foça Emlak E-mail focaemlak@gmail.com   
Telefon 0232 812 41 46 Web www.focaemlak.com   
Fax 0232 812 38 62  Şehir İZMİR / FOÇA   
Atatürk Mah.    
 
Firma Adı Boran Emlak E-mail focaboran@yahoo.com   
Telefon 0232 812 38 89 Web    
Fax 0232 812 43 53 Şehir İZMİR / FOÇA   
Küçük Deniz Sahil Cad.    
 
Firma Adı Günal Emlak E-mail gunalmenemenli@hotmail.com   
Telefon 0232 812 68 68 Web www.focagunalemlak.com   
Fax  Şehir İZMİR / FOÇA   
Fevzipaşa Mah.205 Sk.No:23    
 
Firma Adı Kumsal Emlak E-mail kumsalemlakfoca@mynet.com   
Telefon 0232 812 53 87 Web    
Fax 0232 512 11 82 Şehir İZMİR / FOÇA   
Reha Midilli Cad.    
 
Firma Adı Kutlu Emlak E-mail müminkutlu@yahoo.com.tr   
Telefon 0232 814 89 95 Web    
Fax 0232 814 61 84 Şehir İZMİR / FOÇA   
Fevzi Çakmak Mah. No.10    
 
Firma Adı Rose Emlak E-mail rose-emlak@web.de   
Telefon 0232 814 74 72 Web roseemlakfoca.com   
Fax 0232 814 77 79 Şehir İZMİR / FOÇA   
Merkez Çarşı Cad.    
 
Firma Adı Simge Harita Emlak E-mail ayhanerbas1970@mynet.com   
Telefon 0232 812 21 80 Web    
Fax 0232 812 18 55 Şehir İZMİR / FOÇA   
Fevzipaşa mah. Küçükdeniz Sahil Cad. No:22/B    
 
Firma Adı Yıldırım Emlak E-mail    
Telefon 0232 822 75 20 Web www.ayildirimemlak.com   
Fax 0232 822 78 85 Şehir İZMİR / FOÇA   
Belediye Dükkanları No:3-4 Bağarası     
 
Firma Adı Gümüş Emlak E-mail gumusemlak53@mynet.com   
Telefon 0232 812 79 06 Web    
Fax  Şehir İZMİR / FOÇA   
Atatürk Mah. Barış Cad. Emek Pasajı No:36/13    
 
Firma Adı Nil Emlak E-mail info@nil-emlak.com   
Telefon 0232 814 69 60 Web www.nil-emlak.com   
Fax  Şehir İZMİR / FOÇA   
Sahil Cad. No : 97 Yeni Foça    
 
Firma Adı Foça Emlak E-mail focaemlakfoca@hotmail.com   
Telefon 0232 812 35 35 Web    
Fax 0232 812 66 00 Şehir İZMİR / FOÇA   
Eski Foça    
 
Firma Adı Pehlivan Emlak E-mail pehlivanemlak3@hotmail.com   
Telefon 0232 812 24 41 Web    
Fax 0232 812 52 30 Şehir İZMİR / FOÇA   
Eski Foça Fevzi paşa Mah.    
 
Firma Adı Düzgün Emlak E-mail    
Telefon 0232 814 91 50 Web www.duzgunemlakizmir.com   
Fax 0232 814 81 46  Şehir İZMİR / FOÇA   
Fevzi Çakmak Mah. Merkez Cad. No:48 
 
  Aktif 92171 ziyaretçi  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=