İZMİR LİNK VE İLAN REHBERİ
  IZMIR GAZIEMIR EMLAK
 
2007
Firma Adı Dedeoğlu Emlak E-mail dedeogluemlak@yahoo.com   
Telefon 0232 274 24 25 Web www.dedeogluemlak.com   
Fax 0232 274 57 73 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
80. Sokak A2/3 No:2 Emlak Bankası Konutları Gaziemir    
 
Firma Adı Deniz Emlak E-mail deniz_emlak35@mynet.com   
Telefon 0232 252 46 26 Web wwww.izdenizemlak.com   
Fax 0232 252 46 66 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
28/25 Sok. No:34/B Gaziemir    
 
Firma Adı Berk Emlak E-mail berkemlak@hotmail.com   
Telefon 0232 252 22 33 Web    
Fax 0232 252 22 33 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Önder Caddesi 71/C Gaziemir    
 
Firma Adı Ayhan Emlak E-mail ayhan_ekicioglu@hotmail.com   
Telefon 0232 252 08 88 Web www.ayhanemlak.com   
Fax 0232 252 08 88 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Gazi Mah. 25 S0k. No : 45/2B Gaziemir     
 
Firma Adı Boran Emlak Gaziemir E-mail info@borangaziemir.com   
Telefon 0232 251 66 66  Web www.borangaziemir.com   
Fax 0232 252 58 77 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Akçay Cad. No:170 K:2 35410 Gaziemir    
 
Firma Adı Turyap Gaziemir Temsilciliği E-mail gaziemir@turyap.com.tr   
Telefon 0232 251 70 80 Web www.turyap.com.tr   
Fax 0232 251 80 60 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Atıf Bey Mah. 5 Sok. No:33 Kat:2 Daire:5 Gaziemir    
 
Firma Adı Asetin Emlak Danışmanlık E-mail asetinemlak@hotmail.com   
Telefon 0232 252 44 43 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
A. Hamıt Yavuz Caddesi 45/A    
 
Firma Adı Remax Doğuş E-mail info@remaxdogus-izm.com   
Telefon 0232 265 63 63 Web www.remax.com.tr   
Fax 0232 265 40 20 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Akçay Cad. No:41 Aydın Asfaltı    
 
Firma Adı Eda Emlak E-mail edaemlak35@hotmail.com   
Telefon 0232 252 14 74 Web    
Fax 0232 251 83 09 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Hasan Güven Caddesi    
 
Firma Adı Gazikent Emlak E-mail gazikentemlak@hotmail.com   
Telefon 0232 274 44 04 Web www.gazikentemlak.com   
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Emlak Bank Konutları 80 S0k.A3/6 Blok D:1     
 
Firma Adı Gümüş Emlak E-mail gumusemlak35@hotmail.com   
Telefon 0232 274 50 60 Web gumusemlak.net   
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Emlakbankası Evleri    
 
Firma Adı Barutçu Gayrimenkul E-mail barutcugayrimenkul@hotmail.com   
Telefon 0232 251 51 50 Web www.barutcugayrimenkul.com   
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Gazi Mahallesi    
 
Firma Adı Atik Emlak E-mail atik@atikemlak.net   
Telefon 0232 252 40 66 Web www.atikemlak.net   
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Atıf Bey Mahallesi    
 
Firma Adı Özerdi Gayrimenkul E-mail ozerdigayrimenkul@hotmail.com   
Telefon 0232 251 26 28 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Atıfbey Mah. Feridunpözüt Cad.NO:17/1/B    
 
Firma Adı Yavuz Emlak E-mail yavuzemlak35@hotmail.com   
Telefon 0232 251 18 58 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
28/27 Sokak No:17/A    
 
Firma Adı Yıldırım Emlak E-mail yilmazyildirim83@yahoo.co.uk   
Telefon 0232 252 33 98 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Atıf Bey Mah. Mertler Cd. 20/B    
 
Firma Adı Umut Emlak E-mail umutemlakgaziemir@hotmail.com   
Telefon 0232 252 31 53 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Gazi Mah. 28/24 Sokak 13/1    
 
Firma Adı Beyaz Ofis Gaziemir Temsilciliği E-mail gaziemir@beyazofis.com   
Telefon 0232 252 44 54  Web www.beyazofis.com   
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Kemal Reis Cad.    
 
Firma Adı Kalyoncu Emlak E-mail halilkalyoncu@gmail.com   
Telefon 0232 252 45 83 Web www.kalyoncuemlak.com    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
9 Eylül Mahallesi Ulaştırma Caddesi No:1    
 
Firma Adı Tekin Emlak E-mail info@ayrancilartekinemlak.com   
Telefon 0232 854 00 33 Web www.ayrancilartekinemlak.com   
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Aydın Yolu Üzeri No:173    
 
Firma Adı Gazi Villaları E-mail gazivillalari@aksmar.net   
Telefon  Web gazivillalari.tr.gg   
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
9 Eylül Mah. Ulaştırma Okulu Yanı    
 
Firma Adı Nimet Emlak E-mail nimetemlak35@hotmail.com   
Telefon 0232 251 13 88 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Şehit Ferudun Pözüt Cad. NO:2-C    
 
Firma Adı Gaziemirim Emlak E-mail gaziemirim-emlak@hotmail.com   
Telefon 0232 251 87 84 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Yarbay Refık Cesur Cad. No:5/A    
 
Firma Adı Tac Emlak E-mail fazil-buz@hotmail.com   
Telefon 0232 252 58 52 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Atıfbey Mah. 11. Sokak No:49/A    
 
Firma Adı Başak Emlak E-mail    
Telefon 0232 252 01 04 Web www.basakemlak.com.tr   
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Atıfbey Mah. 11/2 Sok. No:49/A     
 
Firma Adı Emax Emlak E-mail emaxemlak@hotmail.com   
Telefon 0232 252 00 65 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
A.Hamit Yavuz Cad. No:8    
 
Firma Adı İkiz Emlak E-mail bilgi@ikizemlak.com   
Telefon 0232 252 43 53 Web    
Fax www.ikizemlak.com Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Atifbey Mah.Kemalreis Cad.No:1/A    
 
Firma Adı Can Emlak E-mail canemlak_ozgezer@hotmail.com   
Telefon 0232 281 43 13 Web www.canemlakozgezer.com   
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Menderes Cad. No:71/C    
 
Firma Adı Diva Group Emlak E-mail orcun_3585@hotmail.com   
Telefon 0232 252 19 44 Web divaemlak.net   
Fax 0232 251 50 34 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Atıfbey Mah. No:43    
 
Firma Adı Ak Emlak E-mail secord_@hotmail.com   
Telefon 0232 252 54 66 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Gaziemir    
 
Firma Adı Demiray Emlak Pazarlama E-mail    
Telefon 0232 274 52 42 Web www.demirayemlak.com   
Fax 0232 274 45 46 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Emlak Bankası Konutları Çağlar Caddesi No.77/C    
 
Firma Adı Bozkuş İnşaat Emlak E-mail bozkus-insaat-emlak@hotmail.com   
Telefon 0232 252 29 70 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Atıf Bey Mah.    
 
Firma Adı Eser Emlak E-mail eseremlak@gmail.com   
Telefon 0232 252 04 04 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Gaziemir    
 
Firma Adı Met İnşaat Emlak E-mail met-insaat-emlak@hotmail.com   
Telefon 0232 252 17 22  Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Atıf Bey Mah. 5.Sok. No:24/C    
 
Firma Adı Muğlalılar Emlak E-mail muglaliler-emlak@hotmail.com   
Telefon 0232 252 43 63 Web www.muglalilaremlak.com   
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Mehmet Emin Gürkan Cad. No:10/2-B    
 
Firma Adı Gökçak Emlak E-mail gokcakemlak@windowslive.com   
Telefon 0232 251 73 66 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
A.Hamit Yavuz Cad. No:2/D    
 
Firma Adı Antilop Emlak E-mail    
Telefon 0232 251 40 16 Web antilopemlak.com   
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Gazi Mah. 16 Sok. No:9 Daire:1    
 
Firma Adı Berkcan  E-mail niyazi_cakal@hotmail.com   
Telefon 0506 279 09 54 Web www.izmirdeemlak.net   
Fax 0232 284 09 22 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
800 Sok. 42 Blok No:41/ A Evka:7    
 
Firma Adı M. Ay Emlak E-mail info@may-emlak.com   
Telefon 0232 274 48 48 Web www.may-emlak.com   
Fax 0232 274 46 25  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
80 Sokak A-3/4 Kat:1 D:2 Hava Lojmanları A Nizamiye Karşısı    
 
Firma Adı Ersen Emlak E-mail ersenemlak1@hotmail.com   
Telefon 0232 251 74 98 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Atifbey Mah. M.Muminyedi Sok. No:50/B    
 
Firma Adı Asetin Emlak E-mail ipekgunuc@hotmail.com   
Telefon 0232 252 11 70 Web    
Fax 0232 252 11 70 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Atıfbey Mah. 5_3 Sok No: 7 Kat 3 Daire 11 Kurnazlar İşmerkezi    
 
Firma Adı Koçsa Gayrimenkul Yatırım E-mail kocsagayrimenkul@hotmail.com   
Telefon 0232 251 13 82 Web www.kocsa.com.tr   
Fax 0232 252 56 19 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Kemal Reis Cad. No:8/A Atıfbey Mahallesi     
 
Firma Adı Su Emlak E-mail suemlak2009@hotmail.com   
Telefon 0232 252 11 40 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
Abdulhamit Yavuz Cad. No:24/B     
 
Firma Adı Gaziemir Mavi Emlak E-mail gaziemirmaviemlak@gmail.com   
Telefon 0232 274 34 34 Web    
Fax 0232 274 51 50 Şehir İZMİR / GAZİEMİR   
73/3 Sok. A6/1 No:27   
 
  Aktif 92171 ziyaretçi  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=