İZMİR LİNK VE İLAN REHBERİ
  IZMIR GUZELBAHCE EMLAK
 
2007
Firma Adı Beyaz Ofis Güzelbahçe Temsilciliği E-mail bilgi@beyazofis.com   
Telefon 0232 234 34 34 Web www.beyazofis.com   
Fax  Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
Mithatpaşa Cad. Yalı Mah. No: 132/A Güzelbahçe    
 
Firma Adı Arif Emlak E-mail info@arifemlak.com.tr   
Telefon 0232 236 72 84 Web www.arifemlak.com.tr   
Fax  Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
Eski Seferihisar Cad. No:1    
 
Firma Adı Bir Emlak E-mail info@biremlak.net   
Telefon 0232 234 24 14  Web www.biremlak.net   
Fax  Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
Mithatpaşa Cad. No: 601/B Siteler Mah.    
 
Firma Adı E. Uysal Emlak E-mail e.uysalemlak@hotmail.com   
Telefon 0232 234 68 91 Web    
Fax 0232 234 19 08  Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
Mithatpaşa Cad. No:341    
 
Firma Adı Turpa Emlak Güzelbahçe Temsilciliği E-mail guzelbahce@turpaemlak.com.tr   
Telefon 0232 234 44 34 Web www.turpa.com.tr   
Fax  Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
Seferihisar Cad. No:5    
 
Firma Adı Deniz Emlak E-mail mehmetonal82@hotmail.com   
Telefon 0232 234 65 60 Web www.guzelbahcedenizemlak.com   
Fax 0232 234 42 42 Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
Mithatpaşa Cad. No. 120/B    
 
Firma Adı Sağlam Emlak E-mail saglamhuseyin@gmail.com   
Telefon 0232 234 58 28  Web    
Fax  Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
Seferihisar Cad. No:50/A    
 
Firma Adı Spektrumtürk Gayrimenkul E-mail spektrumguzelbahce@mynet.com   
Telefon 0232 234 33 99 Web www.spektrumturk.com   
Fax  Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
Mithatpaşa Cad. No:539/A    
 
Firma Adı Evim Emlak E-mail info@evim-emlak.com   
Telefon 0232 234 28 38 Web www.evim-emlak.com   
Fax  Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
Mithatpaşa Cad. No:311/B    
 
Firma Adı Sahil Emlak E-mail iaslan@isahilemlak.com   
Telefon 0232 234 22 66 Web www.isahilemlak.com   
Fax 0232 234 04 48 Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
282 Sok. No:2 Güzelbahçe     
 
Firma Adı Okkar İnşaat Emlak E-mail    
Telefon 0232 234 43 13 Web insaatokkar.com   
Fax  Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
Narlıdere    
 
Firma Adı Group Ofis Emlak E-mail groupofis2@mynet.com   
Telefon 0232 234 69 29 Web    
Fax 0232 234 69 81 Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
Mithatpaşa Cad. No:114    
 
Firma Adı Melissa Ekspertiz Emlak E-mail f_weihrauch@hotmail.com   
Telefon 0232 234 09 13 Web    
Fax  Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
Mithat Paşa Cad. No:319 Yalı    
 
Firma Adı Nevcihan Emlak E-mail orhansoycan@hotmail.com   
Telefon 0232 234 59 25 Web www.nevcihanemlak.com.tr   
Fax 0232 234 25 03 Şehir İZMİR / GÜZELBAHÇE   
387 Sok. No:8/A    
 
  Aktif 92171 ziyaretçi  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=